Jokaisella meistä on sekä omat luovuuden hetkensä, että tarve löytää inspiraatiota ja uusia ideoita. Vuoden 2012 nyt lähestyessä on yksi toiveistamme kehittää edelleen luovien tapahtumien monimuotoisuutta. Studiossamme Helsingissä tulemme järjestämään yhä enemmän monenlaisia kädentaitoihin liittyviä kursseja ja tapahtumia.
Seuraava niistä on Korutori, joka järjestetään 2-3 joulukuuta 2011.
Tällä Facebook sivulla voit mukavasti seurata uutisia kursseista ja tapahtumista, vilkaista päivityksiä ja nähdä mitä on tehty.
Käytännöllinen, helppo ja hauska tapa pysyä
ajan tasalla...
ja ehkä ideoida oma tapahtuma?
Toivomme on että sivu on mieleinen. Ja jos olet itse käynyt jollain kurssilla tai jos mielestäsi sivu on kiva olemme tietenkin iloisia jos 'Tykkäät' siitä.
Otamme mielellämme vastaan palautetta. Ja jos napsautat 'Tykkäät' painiketta, niin sen jälkeen avautuu uusi welcome -tervetuloasivu,
jolle ilmestyy kiitokseksi pieni yllätys! Pidä hauskaa! |